13 Mayıs 2016

D-Smart Net İnternet Nakil Sorunu!

Bir hafta öncesinden nakil talebinde bulundum, cumartesi eşim evde olmasına rağmen geldiler, evde bulamamışlar. Dendi ki gelen giden olmadı, çocuğumun bu ayın 28'inde sınavı var, çalışması lazım ayrıca internetten ödev yapıyor, sınav zamanı aciliyetini belirtmeme rağmen geçiştiriliyorum. Bugün yine aradım, her gün arıyorum, bir yıl öncesinde yine zorunluluktan dolayı taşınmak zorunda kaldığımda nakil işlemi 3 ayda gerçekleşti. Okulların kapanmasına 1 ay var. Çocuğum ne zaman ve nasıl hazırlanacak sınava? Nakil işleminin bir an önce gerçekleşmesini istiyorum. Geçen seneki gibi olmasını istemiyorum. 2 ay fatura ödenmeyince hemen kesmesini biliyorlar ama!

Ahmet 1.076 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi25 Mayıs 2016

    Değerli Abonemiz, Nakil talebinize istinaden 8806670916 hizmet numaralı D-Smart İnternet aboneliğinizin 25.05.2016 tarihinde nakil işlemleri tamamlanmıştır. Saygılarımızla.

  • Ahmet23 Mayıs 2016

    Bu şikayetimin üzerinden 10 gün geçti hala çözülmüş değil...

  • D-Smart Temsilcisi13 Mayıs 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön