D-Smart Net İnternet Kurulumu...

Ugur İ. |

Yaklaşık 4 aydır D-Smart üyesiyim ancak internetim henüz bağlanmadı. Son arıza kaydımı bırakalı 10 gün oldu ancak hiçbir gelişme yok. Parasını ödediğim halde internet servisi alamıyorum. Kurulumu yapan t************* ekipleri bina içinde sorun olduğunu söylüyorlar her seferinde parasını ödeyip elektrikçi çağırıp baktırıyorum ancak elektrikçilerin söylediği şey bina içi kablolarımda sorun olmadığı binadaki ankastre kutusuna T**********'un bağlantı yapmadığı şeklindedir. İnanın bunu yapabilecek elektrikçi bulsam yaptıracağım ancak yine söylediklerine göre bu kutu bağlantısını sadece t************* yalabiliyor. Yardımlarınızı rica ederim.

Etiketler :

Üyelik / Paket Başvuru Teknik Servis Kurulum

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Mayıs
  09:34

  Değerli Abonemiz,

  Teknik birim internet bağlantısındaki probleminizle ilgili arıza kaydınızı almış ve altyapı sağlayıcısı tarafından 24.05.2016 tarihinde bağlantı probleminiz giderilmiştir.

  Saygılarımızla.

 • 18 Mayıs
  13:26

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir.
  En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır.

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  D-Smart