26 Ekim 2016

D-Smart Net İnternet Kopuyor!

2 senelik sözleşme ile net aldım. O 2 sene bana 20 yıl gibi geldi. Sözleşmenin bitmesine 1 ay kaldı. Çocuğum olacakmış gibi neşeli ve umutluyum. Her 5 dakikada bir internet kopuyor. Müşteri hizmetlerine bağlanmak için inanmazsınız tam 51 dakika bekledim. Babam ameliyat olsa bu kadar uzun süre kapısında beklemem. En sonunda telefonun şarjı bitti ve kapandı. D-Smart müşteri hizmetlerine 5 dakika içinde bağlanma şansı, sayısal loto tutturma şansından daha düşük. O yüzden sayısal loto oynayın, tutarsa maximum 6 Mbit hız veren D-Smart yerine farklı operatörden fiber alın. Arkadaşlarım net hızım şöyle böyle derken boynumu eğip onları dinliyorum. Sonuç olarak D-Smart'tan alabileceğiniz tek olumlu şey, sabrın ne olduğunu öğretiyorlar.

Erdem 220 Okunma

Cevaplar

  • Erdem 27 Ekim 2016

    Arama falan yapılmadı, yalan konuşmanın anlamı yok.

  • D-Smart Net Temsilcisi26 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz; Belirtmiş olduğunuz konu üzerine 26 Ekim 2016 tarihinde iletişim bilgilerinizden geri arama yapılmış ancak tarafınıza ulaşılamamıştır. Tarafınıza detaylı yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizi güncellemenizi rica ediyoruz. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi26 Ekim 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön