16 Şubat 2016

D-Smart Net İnternet Kesikliği ve Sorumsuzluk!

Taahhütlü olarak D-Smart Net ve TV hizmetini kullanmaktayım. 7 Şubat 2016 gününden beri internet hizmeti alamamaktayım. Sebebi de sokağımıza gelen Tü***********m kablosunun kopmuş olması. Ben bu sorundan 1 haftadır şikayetçiyim fakat sokağımda oturan diğer kişiler 11 Ocak 2016 dan beri şikayetçiymiş. Tü*********m kabloyu tamir ettirmeyeceğini, kablo hattını yol altından geçirmek için altyapı hazırladığını ve bununda ancak en erken Mart sonunda izin çıkarsa (!) mümkün olacağını ve o tarihe kadar internetimiz olmayacağını söyledi. D-Smart Net'e bunu bildirdim ve muhatabımın o olduğunu bu konuya bir çözüm getirmelerini gerektiğini söyledim, alternatif olarak yan sokaktaki internet hattından bana hat çekebileceklerini ilettim (karşı komşumuz kendi firması ile bu şekilde anlaştı). Fakat D-Smart Net hiçbir şey yapamayacağını ama hizmet vermediği faturamı ödemek zorunda olduğumu söylediler.

Bengü 1.104 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi18 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 18.02.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi16 Şubat 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön