D-Smart Net İnternet İptali ve Müşteri Hizmetleri Bilgilendirmesi.

Tc Bülent T. |

10 gün önce geçtim bu platforma pişman oldum. Her aramamda 20-25 dakika müzik dinletiyorlar. Abonelik iptali için arıyorum birisi iptal etmeyin size 2 ay fatura etmeyelim bizden olsun diyor. Daha sonra yine iptal için arıyorum bu sefer 11 gün için 300 lira cayma parası istiyor. Bir önceki teklifi aldığımı söylediğim 2. şahıs yok öyle bir teklif yapılmış olamaz diyor madem görüşmeler kayıt altına alınıyor açında dinleyin o zaman.

Neyse doğru düzgün bir internet verecekseniz devam edeceğim. Yoksa GSM operatörümden size harcadığım saatlerinde dökümünü çıkartın hizmetlerini tüketici mahkemelerinde arayacağım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Üyelik / Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Aralık
  10:32

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 15/12/2014 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir.

  Bilgilerinize Sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ınternet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart ınternet müşteri hizmetlerini arayarak ya da bilgi@smileadsl.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • 12 Aralık
  11:05

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir.
  En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır.

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren
  0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  D-Smart