16 Nisan 2013

D-Smart Net İnternet Hizmetini Kullanamıyorum!

Ev telefon num. değiştiği için internet naklini yaptırdım. Fakat ne hikmetse interneti bir türlü nakil edemediler. Modemi tekrar yapılandırdım, kablolarda, prizde kesinlikle hiç bir sorun bulunmamaktadır. D-Smart müşteri hizmetlerini (teknik destek) defalarca aradım, 48 saat bekleyin, yok ekip göndereceğiz, yok Türk telekom gelip bakacak. Türk telekom geldi ve onlardan kaynaklanan bir sorun olmadığını söylediler. D-Smart hiç bir şekilde yardımcı olmuyor. Prizinizde sorun var deyip herhangi bir elektrikçiyi çağırıp yaptırabilirsiniz diyorlar.

Çalışan internetimizi durup dururken bozdular. Aramalarımın haddi hesabı yok. O zaman iptal etmek istiyorum dediğimde, tabi ki hemen yapalım diyorlar!

Elif 39 Okunma

Cevaplar

  • Elif16 Nisan 2013

    Aradığınızı gördüm, fakat sizinle yapacağım görüşme ile bir sonuca varamayacağım için geri dönüş sağlamıyorum. Dsmart ile son günlerde bir çok kere telefon görüşme yapılmııştır fakat bir sonuca varılmamıştır. Saygılarımla.

  • D-Smart Net Temsilcisi16 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu üzerine iletişim bilgilerinizden geri arama yapılmış ancak tarafınıza ulaşılamamıştır. Tarafınıza detaylı yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizi güncellemenizi rica ediyoruz. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön