D-Smart Net İnternet Hizmetini Alamıyorum!

İsmail G. |

Yaklaşık 1 aydır D-Smart Net hizmetinden yararlanamıyorum. Defalarca müşteri hizmetlerini aradım yaptıkları tek şey Türk Telekom ekiplerini gönderip bina girişine kadar olan hattı kontrol ettirmek.

Müşteri hizmetleri yetkililerinin benden istedikleri herşeyi yaptım ancak hala hizmet alamıyorum. Her müşteri hizmetlerini aradığımda en az 25 dakika bağlanmayı bekliyorum ve çoğu kez de bağlanamıyorum.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Kasım
  12:31

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 21/11/2013 tarihinde ilgili departmanımız tarafından geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur.


  Bilgilerinize Sunarız,

  Saygılarımızla

  Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da bilgi@dsmartnet.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • 19 Kasım
  16:33

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.


  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.