12 Nisan 2016

D-Smart Net İnternet Hizmeti Vermiyor!

Tam 5 gündür kesintisiz olarak D-Smart Net' ten internet hizmeti alamıyorum. 20 metre ötemde TTNET, kendi kullanıcısına internet hizmeti verirken, D- Smart net müşteri hizmetleri bölgesel çalışmalar var bahanesiyle arıza kaydı bile oluşturmuyor? Eğer bölgesel çalışmalardan kaynaklı sorunlar nedeniyle D- Smart net bana paramın karşılığı hakkım olan internet hizmetini veremiyorsa, aynı sokakta, hemen bitişiğimde 20 metre ötemde TTNET, kendi kullanıcısına nasıl internet hizmeti verebiliyor? D- Smart net bu sorunum karşısında bahanelere sığınarak, hiçbir çözüm üretmeyerek ödediğim paranın karşılığı olan internet hizmetini bana veremeyerek hakkım olan hizmeti elimden almıştır!

Abdurrahim 59 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi12 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz sorun incelendiğinde bölge santraliniz üzerinde yapılan bir iyileştirme çalışması mevcut olduğu tespit edilmiştir. Sorun giderilinceye kadar modem ayarlarınız üzerinde herhangi bir değişiklik yapmamanızı rica ederiz. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi12 Nisan 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön