02 Temmuz 2015

D-Smart Net İnternet Hizmeti Veremiyor.

D-Smart TV ve internet paketi aldım ama bir türlü internetimi bağlayamadılar. Yaklaşık iki yıl boyunca evet yanlış anlamadınız iki yıl boyunca sürekli böyle bir adres bulunamadığını tekrarlayıp durdular.

Fakat iki yıl boyunca da tahsilata devam ettiler. Sonunda Bilgi teknolojileri ve iletişim kurumuna başvurdum. BTK sayesinde bir kısım ödemeyi geri yaptılar fakat hiçbir açıklama yapmadılar hiçbir yetkili arayıp bu konuda özür dilemedi.

İçeride halen ciddi oranda alacağım var fakat anlatmaktan dilimde tüy bitti. D-Smart görüşmelerime son iki yılda harcadığım zaman ve para ailem ile görüşmelerimden daha fazladır. İnsana saygısızlığın kısa adı D-Smart.

Mehmet 1.822 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet08 Temmuz 2015

    İletişim bilgilerim güncel ve elinizde mevcuttur. Her zaman yaptığınız gibi bu tür yalanlar üzerinden günü kurtarmaya çalışıyorsunuz d smart insana saygısızlıgın simges halini sürdürmektedir

  • D-Smart Temsilcisi08 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz; Belirtmiş olduğunuz konu üzerine 08.07.2015 tarihinde iletişim bilgilerinizden geri arama yapılmış ancak tarafınıza ulaşılamamıştır. Tarafınıza detaylı yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizi güncellemenizi rica ediyoruz. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi02 Temmuz 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön