24 Ağustos 2015

D-Smart Net İnternet Hızının Yavaşlığı.

1 yılı aşkın süredir D-Smart TV ve internet abonesiyim. Bu süre zarfında hiçbir sorun yaşamadığım halde 2 aydır internet hızım çok yavaş ve kimse ilgilenmiyor. Müşteri hizmetleri beni dinlemeden kendi kafasına göre arıza kaydı açıp kapatıyor. Herhangi bir arızanın olmadığı söyleniyor. Arıza giderilmediği sürece her gün buradan şikayet yazacağım ve tanıdığım tanımadığım herkese ne kadar kötü hizmet verildiğini söyleyip D-Smart Net abonesi olmamaları gerektiğini söylemekten çekinmeyeceğim.

Gürkan 365 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi01 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır.01/09/2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi27 Ağustos 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön