20 Şubat 2014

D-Smart Net İnternet Hızım Düşük

D-Smart 8 GB sınırsız internet paketi abonesiyim. Adil kota kullanımından sonra internet adeta çevirmeli bağlantıya dönüşüyor. Sözleşmede kota dolduktan sonra 3 GB'a düşeceği iddia edilen internet hızı, en fazla 2 GB ve genellikle 1 GB civarlarında seyrediyor.

Müşteri hizmetlerini (iki kere) aradığımızda bunun normal olduğu söyleniyor. Twitter'dan ulaştığımızda standart bir biz size döneriz cevabı vererek, geri döndüklerinde tekrar bu durumun normal olduğunu belirtiyorlar. Müşteri hizmetlerinin umursamaz olduğunu, sözleşmede belirttikleri hızı sağlamadıklarını ve taahhüdüm bittikten sonra bu markayı bir daha asla kullanmayacağımı da belirteyim.

Bilge 63 Okunma

Cevaplar

  • Bilge24 Şubat 2015

    D-Smart kullanmaktan vazgeçerek sorunumuzu çözdük, teşekkürler.

  • D-Smart Net Temsilcisi21 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu üzerine 21/02/2014 tarihinde iletişim bilgilerinizden geri arama yapılmış ancak tarafınıza ulaşılamamıştır. Tarafınıza detaylı yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizi güncellemenizi rica ediyoruz. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi20 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön