D-Smart Net İnternet Hızım Düşük!

Veysel K. |

İnternet hızımda daha 1 Mbit bile artış yok hatta düşüş var 8 Mbit'e kadar sınırsız internet kullanıyorum ama daha 3 Mbit'ten fazlasını görmedim her şikayetimden sonra beni arayıp çalışma olduğunu düzeleceğini söylüyorsunuz ama internetimin hızı hep aynı kalıyor artık bir çözüm bulun lütfen.

Etiketler :

Bağlantı Hızı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Veysel K.
  16 Temmuz
  23:09

  Tekrar kendim müşteri hizmetlerini aradım yine 8 mbit e yükselttiklerini söylediler ama hala 4 mbit nereye gidecek bu dsmart internetin bu hali mümkünse aboneliğimi iptal etmek istiyorum

 • 01 Temmuz
  12:56

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu üzerine 01/07/2013 tarihinde iletişim bilgilerinizden geri arama yapılmış ancak tarafınıza ulaşılamamıştır.

  Tarafınıza detaylı yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizi güncellemenizi rica ediyoruz.

  Bilgilerinize Sunarız,

  Saygılarımızla

  Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da bilgi@dsmartnet.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • 01 Temmuz
  12:55

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.


  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.