01 Şubat 2014

D-Smart Net İnternet Hızım Çok Düşük!

Yaklaşık 1,5 sene önce D-Smart Net'i TV paketi ile taahhütlü almıştım.Burada belirtilenler 8mbps hız (50gb adil kullanım kotası) şeklindeydi ve her ay başı adil kullanım kotası sıfırlandığı için 8mbps hızı görmemiz gerekiyor D-Smart yetkililerinin söylediklerine göre,ancak bu ay başı hızım hala 2 mbps nin altında.
Ay sonlarında İnternet' imizin hızını adil kullanım kotası yüzünden düşürüyorsunuz anladık ta ay başı oldu ve kotalar sıfırlandı niye hala benim hızım 2mbps nin altında sürünmekte buna bir çözüm istiyorum. Ben size aylık 80-90 TLyi 2mbps İnternet için mi ödeyeceğim? Her ay günü gününe fatura kesiyorsunuz o zaman taahhütnamede verdiğiniz sözleri tutmanızı istemekte benim hakkım.

Aylin 58 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi04 Mart 2014

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu üzerine iletişim bilgilerinizden geri arama yapılmış ancak tarafınıza ulaşılamamıştır. Tarafınıza detaylı yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizi güncellemenizi rica ediyoruz. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • Aylin 04 Şubat 2014

    Malesef geri dönüş yok.

  • D-Smart Net Temsilcisi03 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön