15 Mart 2013

D-Smart Net İnternet Hızım Çok Düştü!

Yaklaşık 5 ay önce D-Smart net'ten 8mb hızında net aldım fakat bu 8mb yaklaşık 1 ay sürdü sonrasında bağlantı hızım 3 ila 4 mb düştü müşteri hizmetleriyle görüştüğümde bina içi tesisatınızı kontrol ettirin dediler buna istinaden Türk Telekom yetkililerince yapılan kontrollerde hiçbir problem gözükmedi, buna rağmen net hızım hala 3-4 mb arasında söylendiği gibi 8 mb hızında net erişimim yoktur gereğinin yapılmasını arz ederim.

Aziz 667 Okunma

Cevaplar

  • Aziz 18 Mart 2013

    daha önceden de şikayette bulunduğum gibi geri dönüş yapılmıştır sorun giderilmiştir diye cvp veriliyor. evet çağrı merkezinden geri dönüş yapıldı. yapılan görüşmede çağrı merkezindeki arkadaş sorununuz devam ediyor mu diye sordu evet devam ediyor dedim peki 10 dk sonra teknik servisten arkadaşlar sizinle irtibata geçecekler denildi ama 1 saat oldu ne arayan var nede soran artık şu andan sonra D-SMART'a zerre kadar güvenmiyorum.

  • Aziz 18 Mart 2013

    evet çağrı mekezinden geri dönüş yapıldı. yapılan görüşmede çağrı merkezindeki arkadaş sorununuz devam ediyor mu diye sordu evet devam ediyor dedim peki 10 dk sonra teknik servisten arkadaşlar sizinle irtibata geçecekler denildi ama 1 saat oldu ne arayan var nede soran artık şuandan sonra D-SMART'a zerrre kadar güvenmiyorum.

  • D-Smart Net Temsilcisi18 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 18.03.2013 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön