D-Smart Net İnternet Hızı Yok Denecek Kadar Az

Fuat D. |

Yaklaşık 3 aydır D-Smart Net kullanıcısı olmama rağmen sağladıkları internet servis hızından dolayı Google'a bile bağlanamıyorum neredeyse. Kendi ana sayfalarını bile 3 dk içinde yarım bir şekilde açıyor. Bundan önce başka firmanın kullanıcısıydım. Böyle problemlerle karşılaşmıyordum. Karşılaşsam bile müşteri hizmetleri yardımcı oluyordu. Ama D-Smart Net müşteri hizmetlerine ulaşmak imkansız.

Her gün aramama ve her aramada en az 10 dk beklememe rağmen bütün müşteri temsilcileri meşgul ama nedense kimsenin sorununu çözemiyorlar.

Etiketler :

Bağlantı Hızı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Mart
  13:04

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 05/03/2014 tarihinde teknik departman tarafından geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur.



  Bilgilerinize Sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ınternet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart ınternet müşteri hizmetlerini arayarak ya da bilgi@smileadsl.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • 05 Mart
  10:14

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.


  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.