D-Smart Net İnternet Hızı Düşük ve İşlem Yapamıyor!

Yiğitcan K. |

D-Smart ADSL Kullanıyorum 8 mbps hızımın olduğu söyleniliyor fakat evde tek pc ile İnternet kullanamıyorum. Aradığımda hattımın problemi olmadığı söyleniliyor ama modemim sağlam ve komşuda denemesini yaptım.

Kaliteli ve Sağlam hizmet verdikleri için iptal ettiğimde 560 TL istiyor. Müşteri temsilcileri ise davranışlarını geçtim bilgileri de sıfır. Böyle bir hizmet anlayışı yok. Kalitesiz. 60 TL ödüyorum her ay ama boşa ödüyorum.

Etiketler :

Bağlantı Hızı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yiğitcan K.
  25 Haziran
  21:40

  Bilgi verilmedi

 • 25 Haziran
  17:33

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 25/06/2013 tarihinde ilgili departmanımız tarafından geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur.


  Bilgilerinize Sunarız,

  Saygılarımızla

  Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da bilgi@dsmartnet.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • 25 Haziran
  13:35

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.


  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.