23 Ağustos 2016

D-Smart Net İnternet Hız Problemleri...

İnternetimin hızı bayağı bir düşüyor. Bende elektrikçi çağırdım. Bina girişindeki kutudan yeni kablo çektiler. Fakat kutuya biz müdahale edemeyiz dediler. Bende D-Smart'ı aradım. Müşteri temsilcisi bizde bir sıkıntı gözükmüyor diyor. Bende hız sıkıntısı çekiyorum diyorum kaç kere aradım bir keresinde acil olarak kayıt geçtiler fakat hiçbir sonuç yok.

Necip 140 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi29 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, ADSL 8Mb e kadar - limitsiz (AKN 100GB) tarifeden yararlanmaktasınız. Gerekli kontroller sağlandığında 113,490 GB üzeri kota kullanımı yapıldığı tespit edilmiştir. Adil Kullanım Uygulaması Politikası gereğince bulunulan ayda yararlanmış olduğunuz tarife için 50 GB AKN’ nin aşılması durumunda kullanım hızınız en fazla 3 Mbps ile sınırlandırılacak olup dönem sonunda normal hızına dönecektir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi23 Ağustos 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön