19 Ekim 2015

D-Smart Net İnternet Faturasında Fahiş Fiyat!

D-Smart Net'ten aylık 45 liraya sınırsız internet kullanmaktayım. Bu ay fatura 67 lira olarak geldi. Firmayı arayıp sorduğumda taahhüdünüz bittiği için fatura böyle gelmiş dediler. Ben de onlara bana herhangi bir şekilde taahhüdümün bittiği bana bildirilmedi ne mesajla ne maille ne de arayarak dedim karşı taraf da bana sizin kontrol etmeniz lazım dedi ve bir şikayet oluşturdu ve bana 3 gün içerisinde cevap verileceğini bildirdi fakat bugüne kadar herhangi bir dönüş olmadı, yaklaşık 1 hafta geçmesine rağmen. Bu faturanın ödemesini 67 lira olarak değil yine 45 lira olarak ödemek istediğimi belirtmiştim ama belli ki beni pek umursamamışlar umarım buradan bir sonuç alabilirim.

Uğur 18 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi11 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 25/10/2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi20 Ekim 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön