14 Ekim 2016

D-Smart Net İnternet Bağlantısının Yapılmaması...

Evi taşıdım, internet bağlantısının yapılması için başvuru yapalı 1 ayı geçti. Sonuç? Bağlantı hala yapılmadı. Neden? Ben toplantıdayken aramışlar 3 sefer ayrı zamanlar da ulaşamamışlar. Her defasında dönüş yaptım. Her defasında arıza kaydı aldılar da aldılar. Sonuç yine yok. Ama bu arada faturalar da geliyor tabi. Onlar ne zaman ararsa arızayla ilgili işlem yapabilirlermiş benim aradığım zamanda değil. Toplantım yok bu saatler arasında arasın ilgili arkadaşlar buyurun halledelim sorunu çözün, çözüm sunuyorum. Ancak sistemleri gereği onların aradığı zaman illa ulaşmaları gerekiyormuş. Yani toplantıya girmeden telefonun başında D-Smart'ın araması için nöbet tutmam gerekiyor. Bu mudur sistem ve müşteri memnuniyeti?

Özgür 1.597 Okunma

Cevaplar

 • Özgür 02 Kasım 2016

  Sayın d-Smart yetkilileri diyorsunuz ki " 31.10.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir" detaylı hiçbir bilgi tarafıma iletilmedi. O tarihte aradiniz ve sanki hiç arıza bildirimi verilmemiş gibi aynı şeyleri sordunuz. Insanlara yalan beyan ya da bilgide bulunmayin... . hâlâ hiçbir şey yapılmadı.

 • D-Smart Temsilcisi31 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 31.10.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

 • Özgür 19 Ekim 2016

  Şikayetler.com şikayeti bildirdigim günden bugüne nedense D-Smart yetkilileri hiç aramada ve arizayi gidemedim. Ama ertesi gün herkese açık olan bu ortamda dönüş yaparak "abonemize arıza ile ilgili dönüş yapılacaktır" gibi cevap yazıyorlar. Yalan. Bende özellikle yazıyorum 1 ay oldu sorunum giderilmedi. Insanlari kandirmasinlar. Neyse ki sesimizi duyuracagimiz bu tür platformlar var.

 • Özgür 15 Ekim 2016

  Yazdiklari cevapta yalan. Hala aramadılar ve arizayi gidermediler. Ayıp size... .

 • D-Smart Temsilcisi14 Ekim 2016

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön