26 Kasım 2014

D-Smart Net İnternet Bağlantısı Yapamadılar!

4 gündür hiçbir şekilde bağlantı gerçekleştiremediler. Sadece telefondan (ben de ararsam eğer) bilgi veriyorlar. Hiçbir şekilde ne eve gelen bir ekip var! Ne de gerçekleştirdikleri işlemin ne olduğunu bilen var (kendileri bile bilmiyorlar).

Modem değiştirme gereği bırakmışlar not olarak (bana değil ha kendilerine) bana ise bu notu bıraktıkları günün akşamına bilgi verdiler (ben aradığım için söylediler). Bu nedir arkadaş, iptal ettirmek istiyorum hiç kullanmadığım halde 75 lira fatura çıkardılar!

Yapamayacağınız, veremediğiniz hizmetin arkasında nasıl duruyorsunuz, iletişim için karşımıza çıkan insanların da kabahati yok ancak muhatabımız maalesef onlar! Bu akşama kadar sorunum çözülmezse, kapatıyorum!

Süleyman 630 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi27 Kasım 2014

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 26/11/2014 tarihinde teknik departman tarafından geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla D-Smart ınternet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart ınternet müşteri hizmetlerini arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • Süleyman26 Kasım 2014

    Sorunumu sizinle değil kendi imkanlarımla çözdüm!! Ayrıca 7 gün 24 saat veren müşteri hizmetleri yerine bundan sonra bütün sorunları buradan yazacağımı belirtmek isterim.

  • D-Smart Net Temsilcisi26 Kasım 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ınternet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart ınternet müşteri hizmetlerini arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön