15 Ekim 2015

D-Smart Net İnternet Bağlantısı Problemi!

Önce telekom ekipleri geldi, bağlantınız oldu diye SMS aldım, bağlantı olmadı. Olmadığı gibi bizim katın ve 2. katın komple internetleri gitti. Apartmanda yönetici olduğum için çok zor durumda kaldım. Şikayetimi defalarca arıza kayıtlara aldılar gideremediler. Bir arkadaşım sayesinde bu problemi çözdüm, bu sefer modemimin desteklemediğini söylediler. D-Smart bayiine gittim, hayır destekliyor dediler. Yine arıza kayıt, bu sefer modemi aldığım şirketi aradım, tüm ayarları yaptık sorun gene çözülmedi. Yine arıza kaydı bu sefer teknoloji departmanımız halledecek dendi, aradılar halledemediler. Gene arıza kaydı gene arayan soran yok. Arıyorum zor ulaşıyorum 48 saat zaman var diyorlar.

Eray 112 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi03 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 19/10/2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi16 Ekim 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön