21 Ağustos 2015

D-Smart Net İnternet Bağlantım Kesiliyor.

Çarşamba günü sabahı D-Smart ekibi gelerek interneti mi D-Smart Net'e geçiş yaptılar buraya kadar sorun yok hatta nereden çekip çekmediğini sorular inetnetin vs. Buraya kadar her şey güzeldi ama 4-5 saat sonra ben interneti kullanmaya karar verince işin rengi değişti. İlk başta internet kesilmeye başladı hadi dedim daha yenidir olur böyle şeyler.

1 saat geçti bu sefer bağlandı tam iyi gidiyordu derken hız düşüşleri başladı. Tamam dedim arayım dedim bu çağrı merkezini çıkan hanımefendi bana 2 gün içinde halledileceğini söyledi bende peki dedim. Sonra 3 kere daha aradım ve 3 ayrı yalan uydurdular sorun yok siz devam edin tarzında şeylerle beni geçiştirdiler.

Çağatay 1.045 Okunma

Cevaplar

 • D-Smart Net Temsilcisi25 Ağustos 2015

  Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 25/08/2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

 • Çağatay 25 Ağustos 2015

  Dsmarttan az önce arandım ve sorunun bende olduğunu söyledi. Aldığım tılgın modeminin kablosuz özelliğini kullanmak istersem acses point almamı söyledi. Benim anlamadığım nokta şu 24 mbps lık bir internet alıyorum ve kablosuz olarak kullanamıyorum. Kullanamıyorum derken kablosuz özelliğinde sıkıntılar yaşıyorum illa ethernet kablosu takmak zorunda kalıyorum. Sorunu kendi hallerince çözdüler ama bilinki bu sorun devam ediyor. İş ahlakını çok yanlış anlamış bir şirket ayrıca bir Türk şirketi olmuş olması beni çok üzdü. Şikayet var sitesi durumumda az olsa yardımı varsa çok teşekkür ederim. Ctrl c yapan arkadaş sana da kolay gelsin. Koyun gibi güdüyonuz bütün D-Smart net kullananları...

 • Çağatay 22 Ağustos 2015

  Bu sorun halledilmeyene kadar da bu şikayet buradan kalkmaz ctrl c yapan arkadaşa söylüyorum üstüne söle eğer en üst sensen seni üst yapan adama (kadına) söle vazgeçmem ben kendiniziden tiksindirtmeyin lütfen sayın doğan holding kuruluşu d Smart Net. Rica ediyorum İlglinenin.

 • Çağatay 22 Ağustos 2015

  5 gün geçmesine rağmen daha kimsede tık yok sayın D-Smart ilgilenecekseniz lütfen ilglilenin buradaki amacınız gelen her şikayetin altına ctrl c yapmak mı yoksa gerçekten bu siteyi ve gelen şikayetleri okuyarak kendinizi daha iyi bir yere mi taşımak artık bilemiyorum. ctrl c yapan arkadaşa kolay gelsin iyi yapıyor görevini bayağı iyi maaş bağlamışlar herhalde 4 saatte hemen yapıştırdı ctrl c yi.

 • D-Smart Net Temsilcisi21 Ağustos 2015

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

 • Çağatay 21 Ağustos 2015

  Çarşamba günü sayın D-Smart teknik ekibi gelerek internetimi d smart a çevirdiler. 4 saat sonra ben interneti kullanmaya kara verince işin rengi değişti İnternette kopmalar oldu ben daha yenidir olur dedim 1 saat sonra tekrar denedim bu sefer de hız düşüşleri başladı 24mbs olması gereken 1.50 kadar düştü ve bende çağrı merkezini aradım ve 2 güne kadar probleminiz çözülür dediler ama ne çare 85 lira almayı bilen d smart işe gelince yok ve bu durum beni çok üzdü. Büyük ayıp ediyorlar. Umarım ŞikayetVar bu durumumda benim aracım olurlar eğer olurlarsa çok memnun olurum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön