D-Smart Net İnternet Bağlantım Kesildi!

Tuncay B. |

4-5 aylık D Smart üyesiyim. Yalın internet isteğimi ilk gün bildirdim. 17 Kasımda mail adresime gönderilen başvuru formunu 19 Kasımda kargoladım. 15 Mart 2013 tarihinden itibaren internetim yok. D Smart yalın internet başvurumu Türk Telekom nezdinde aylardır işleme aldırmamış, eski ev hattım üzerinden internet aldığımı fark eden Telekom da bağlantımı kesti. Servis sağlayıcısı D Smartı defalarca aradım şikayet kaydı bıraktım, sonuç yok, arayan ve ilgilenen de yok. Uydu alıcıları da bozuk, kayıt yapmıyor, canlı yanını durdurduğunda geri almıyor, ileri gitmiyor. Defalarca kabloları çıkartıp takmaktan, birkaç defa 30 tl verip servis çağırmama rağmen sonuç aynı. Arızalı Cihazı da değiştirmiyorlar.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tuncay B.
  11 Nisan
  14:00

  İlginize teşekkür ederim. Kayıt özelliği bulunan cihaz değiştirilmiştir. Televizyon konusundaki sıkıntım giderildi. Ancak 8 Nisan pazartesi günü eski ev hattımı telekomdan geri aldım. İnternet 48 saat içinde gelir dendi. Gelmeyince Salı günü aradım yine 48 saat dediler. Bugün günlerden perşembe internet yok ve yine 48 saat dediler! 96 saat oldu hala 48 saati bekliyorum. Bilginize...

 • 08 Nisan
  17:00

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 08/04/2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur.

  Bilgilerinize Sunarız,

  Saygılarımızla

  Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da bilgi@dsmartnet.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.