14 Mayıs 2013

D-Smart Net İnternet Bağlantı Sorunu Yaşıyorum!

2013 ocak ayında D-Smart kampanyalarından hem TV hem İnternet kampanyasından faydalandım. Bana Alt yapımın 8 mbs ye kadar desteklediğini bu doğrultuda kesintisiz hizmet alabileceğimi belirttiler. (Kendilerine daha önce Ttnet'te kesintiler yaşadığımı belirtmiştim) fakat ne hikmetse artık D-smartı aramadığım gün kalmadı.

Her gün bağlantım yok, bağlantımı kontrol edermisiniz, neden bağlanamıyorum gibi aramaktan yoruldum. Bana kablolarda sorun dediler tam 2 kere seramik kutudan eve, evdeki tüm kabloları değiştirdim. Modem dediler madem modemde sorun bana neden modem sattınız. Şu an 3ncü modemi kullanıyorum ve artık yeter. Alamadığım hizmeti ya iptal edin yada bana fatura göndermeyin.

Ali 320 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi23 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 18/05/2013 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • Ali14 Mayıs 2013

    Bana teknik departman hiç bir şekilde ulaşmadı. Nasıl oluyor da Teknik departmanınız ulaşamadan böyle yanlış bir bilgi veriyorsunuz hiç kimse arayıp bilgi aktarmadı lütfen verdiğiniz cevapların doğruluğuna inanın.

  • D-Smart Net Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 14/05/2013 tarihinde teknik departman tarafından geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön