21 Ekim 2016

D-Smart Net İnternet Bağlantı Sorunu...

4 yıldır D-Smart TV + internet abonesiyim bu süre içinde ciddi anlamda bir sıkıntı yaşamadım. Yaklaşık 10 gündür internet hizmetinde aksamalar meydana gelmekte. Onlarca defa müşteri hizmetlerine aramama rağmen her defasında aynı şeyleri defalarca tekrarlamaktan bıkmadılar. Aboneliğimi iptal ettirmek istediğimde de teknik servise yönlendirildim. Teknik servis bana döneceğini ve problemin giderileceğini ifade etti. Çalışan biri olmam nedeniyle mesai saatlerinde görüşemeyeceğimi mesai saati dışında aramaları gerektiğini belirttim. Buna rağmen ya benim telefonu açamayacağım saatlerde aranmakta ya da en son 20/10/2016 tarihinde olduğu gibi aranmadığım halde kayıtlı erişim numaralarınızdan aradık ulaşamadık mesajı gönderilmekte. D-Smart'ın müşteriyi geçiştirme / oyalama politikasından bıktım.

Ünal 246 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi02 Kasım 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 22.10.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi21 Ekim 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön