D-Smart Net İnternet Bağlantı Sorunu!

Ahmet A. |

Yaklaşık 3 haftadır D-Smart Net abonesiyim İnterneti hiç kullanamıyorum. Sürekli bağlantı kopukluğu yaşıyorum, hızımı 1 veya 2 mgbt düşürüp duruyorlar bu şekildede çok yavaş. İlk aradığımda modem arızalı dendi değişiklik yapıldı. Olmadı sorunun binada olduğu söylendi daireme gelen hattı tamamen yenilettim bina girişinden direk modeme cat 6 denilen kablo ile profesyonel bir elektrikçiye bağlantı yaptırdım.

Müşteri hizmetleriyle görüşmemde binaya kadar 9 mgbts in desteklediği bilgisi aktarılıyor. Hızımı 4-6 mgbs e yükseltildiğinde sürekli İnternet te kopmalar yaşıyorum. 3 haftadır hiçbir şekilde internet kullanamıyorum. Sorunumun en kısa sürede çözülmesini istiyorum. Aksi halde aboneliği iptal edin.

Etiketler :

Bağlantı Kesilmesi Bağlantı Hızı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Ocak
  12:52

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 28/01/2014 tarihinde teknik departman tarafından geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur.  Bilgilerinize Sunarız,

  Saygılarımızla

  Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da bilgi@dsmartnet.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • Ahmet A.
  28 Ocak
  13:59

  hiçbir şekilde sorunum halledilmedi. en başa tekrar döndük hız yok bağlantı kopuk 30 güne yaklaştı aboneliğim 60 tan fazla aradım hala çözüm yok sorunun sürekli müşteride olduğunu belirten bir firma tazminatsız iptalini istiyorum aboneliğin kullanmadığım hizmetin parasını talep etmeyin benden.

 • 28 Ocak
  10:04

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.


  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.