28 Ekim 2016

D-Smart Net İnternet Bağlanmadı!

17.10.2016 tarihinde yapmış olduğum D-Smart Net başvurusu sonucunda 20.10.2016 tarihinde teknik ekip tarafından bina girişine bağlantı yapıldı fakat modem ve kablolarda herhangi bir problem olmamasına rağmen internet hizmeti alamadım.

Müşteri hizmetlerini aradığımda bir 'elektronikçi' çağırmalısınız deniliyor fakat görüştüğüm hiçbir elektronikçi "bu bizim işimiz değil şirketle görüşmelisiniz" diyor, başka zaman aradığımda teknik ekibi yönlendiriyoruz deniliyor fakat şu ana kadar hiçbir şey olmadı aynı şekilde web sitesine yaptığım başvuruya da bir dönüş yapılmadı. Birkaç gün içinde de bir değişiklik olmazsa aboneliğimi sonlandıracağım.

Mehmet 6.231 Okunma

Cevaplar

 • D-Smart Temsilcisi10 Kasım 2016

  Değerli Abonemiz, Teknik birim internet bağlantısındaki probleminizle ilgili arıza kaydınızı almış ve altyapı sağlayıcısı tarafından 09.11.2016 tarihinde bağlantı probleminiz giderilmiştir. Saygılarımızla.

 • Mehmet 07 Kasım 2016

  D-Smart'a günler önce yaptığım arıza bildirimi halen daha Türk Telekom'a iletilmemiş. Bilgi almak için Telekoma gittiğimde bizde bu numaraya ait arıza bildirimi yok firma iletsin daha sonra işlem yapabiliriz diyorlar. D-Smart Telekom'un alt yapısını kullandığından teknik ekiple dolaylı olarak muhatap olacağıma Türk Telekoma geçip kendim iletişim kuracağım.

 • Mehmet 03 Kasım 2016

  Şikayetim sonucunda iletişim kurduklarında daha önceki konuşmalarımızda geçen aynı şeyleri söylediler ve olumlu hiçbir şey yapmadılar, biz sizinle tekrar iletişim kuracağız diyerek kapattılar

 • D-Smart Temsilcisi28 Ekim 2016

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön