31 Temmuz 2017

D-Smart Net İnternet Aktivasyonu Yapamıyor.

07.06.2017 tarihinden beri 54 gündür nakil sürecinde olan internetim hala bağlanmadı. Sakarya'da bulunan yetkili bayi ile görüştüğümde D-Smart'ın VDSL modem yerine ADSL modem olarak yanlış yönlendirmede bulunması sebebiyle hala anka adı verdikleri sistemlerinden bana teslim edilen VDSL modemin Mac ID'si girilememektedir. Müşteri temsilcilerinin de devamlı olarak "Konuyla ilgili mail attık" söylemlerinden sıkıldım. İptal talebi istediğimde de kırk takla atarak halledeceklerini belirtiyorlar ama halledemiyorlar. Konu ile alakalı fotoğraf şikayetimde mevcuttur. Hala da çözüm sağlanmazsa Kampanyalı olan ürünlerimi (internet ve TV) iptal ettireceğim. Eğer cayma ücreti talep edilirse de gerekli mercilere de başvurularım yapılacaktır.

Güray 515 Okunma

Cevaplar

 • Güray02 Ağustos 2017

  Dün itibariyle bilgilendirme yapılıp gün içinde sorunun çözüleceği söylenmesine rağmen hala sorun çözülmedi. İptal talebinde bulundum ve iptal başvurusu yaptım. D-Smart platformundan kaynaklanan ve verilmeyen hizmetten dolayı tarafıma yansıtılacağı söylenen taahhüt iptal ücretlerini kabul etmiyorum. BTK'ya ve Tüketici Hakları'na ile ilgili birimlere de bununla ilgili başvurularda bulunacağım.

 • D-Smart Net Temsilcisi01 Ağustos 2017

  Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 01.08.2017 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

 • Güray01 Ağustos 2017

  01.08.2017 tarihi saat 12:56 itibariyle tarafıma ulaşıldı ve ilk defa sorunu net olarak açıklayan bir arkadaşla görüştüm. Sanırım ekte gönderdiğim ekran görüntüsünün faydası olmuş. Bugün itibariyle de sıkıntının giderileceği söylendi. Bekliyorum.

 • D-Smart Net Temsilcisi31 Temmuz 2017

  Değerli Müşterimiz Sayın GÜRAY G., 9013256 ıd numaralı talebiniz tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller başlatılmıştır. Şikayet konusunun çözümüne dair bilgilendirme sağlamak adına, en kısa sürede tarafınıza detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön