D-Smart Net İlgisizlik ve Müşteriyi Yanıltma!

Umut O. |

Bir süre önce internette kopmalar yaşamaya başladım aradım telefondan yapamadılar çağrı açtılar ve Telekom ekibinin geleceğini söylediler 48 saat içinde. Daha sonra kimse ne aradı ne de geldi. 2 gün sonra aradım ve sorunu hallettik dediler ama devam ediyordu. Modem firmasını aradım sorun göremediler ve modemi servise gönderin dediler. İnanmadım farklı modemlerle denedim ve sorun devam ediyordu. Tekrar aradım bugün temsilci yavaş olan internetimi de bozdu. Tekrar çağrı açtılar. 2 gün daha bekleyeceğim şimdi. Çünkü ben bir safım sanırım. Sanırım dava edeceğim. Diğer sağlayıcıdan bu sebeplerle sözleşmemi bozup bunlara geçtim ama daha kötüler.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel Davranış Bağlantı Kesilmesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Umut O.
  27 Kasım
  16:47

  Bir dönüş hala yok!

 • Umut O.
  09 Kasım
  14:02

  Halka bir çözüm olmadığını belirtmek isterim!

 • Umut O.
  27 Ekim
  13:17

  Hala bir çözüm yok!

 • Umut O.
  21 Ekim
  11:57

  Hala çözecekler. Faturayı gününde öde istyorlar ancak çözüm yok!

 • Umut O.
  08 Ekim
  15:39

  10 gündür internet kullanamıyorum. Teknik ekip için randevu verdiler kimse gelmedi. Söz verdikleri hizmeti sağlayamıyorlar. Aptal yerine koyup otomatik cevap veriyorlar maildeki gibi tel de de aynı şeyleri söylüyorlar. Bıktım artık. İşlerim aksıyor. Ben internetten para kazanıyorum ve telefon üzerinden kullanıyorum interneti. Telefon faturam bugün ayın 7 si olmasına rağmen 200tl yi aştı. Yok mu sesisimi duyan bir allahın kulu. Beddua gibi bir firma! Alta otomatik maili atan şahış. Lütfen gerçekten YETKİLİ birinin bana acilen dönüş yapmasını sağlayabilir misiniz? Aşağdaki mesajınızın canı ceheneme çünkü ilgilenmiyorsunuz!

 • Umut O.
  07 Ekim
  13:22

  Hukuki süreçle ile ilgili bana yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim. Pazartesi dosyamı teslim edeceğim ve sizi buradan güncel bilgilerle bilgilendirmeye devam edeceğim

 • Umut O.
  07 Ekim
  11:36

  Tekrar aradım. Daha önce hi. Aramamışım daha önce yapılmamış gibi aynı zırvaları dinledim. Tekrar geri dönüş yapılacağı söylendi. Tekrar yapılmayacağına adım gibi emini. 29.09.2016 da açılan bir talep bugün 07.10.2016. daha öncesinde de şikayetlerim oldu. Bağlandığı günden beri baş belaları. Sözleşmeyi feshetmek istediğimde taahhüt ettiğim için 2 yıl öncesinde ayrılırsam ceza ödeyeceğim söyleniyor. Ancak bana söz verilen hizmet sağlanamıyor. Suçu Türk Telekom'a atıyorlar. Benim muhatabım değil Türk Telekom. Ekstra internet paketleri yüzünden telefon faturam 200 lirayı aştı. İşimi yapmak için internete ihtiyacım var. Dünyanın en anlayışsız en çözüm odaklı olmayan takımı! !

 • Umut O.
  07 Ekim
  11:23

  Sorununuz çözüldü diye mesajlar geliyor.
  Hala internetim yok.
  Saçmalık.,
  yasal süreci başlattım.

 • Umut O.
  06 Ekim
  16:00

  hala geri donen yok. rezalet!

 • Umut O.
  05 Ekim
  11:09

  Firma beni 04.10.2016 tarihinde aradı ve 05.10.2016 tarihinde saat 10:00 da teknik ekip için randevu aldı. Çalıştığımı, zor vakit ayırabileceğimi ve geç kalmamalarını belirttim. Ancak şu an saat 11:03 ne gelen var ne giden. 2 kere D-Smart müşteri hizmetlerini aradım geciktiklerini söyledim bir daha evde olamayacağımı aksi halde tüketici koruma dernekleri aracılığı ile yasal yollara başvuracağımı söyledim. 2 sinde de geri dönüş yapılacağı söylendi ancak kimse geri dönmedi. Müşteri memnuniyeti 0, sorun çözme yeteneği 0. Kimseye tavsiye etmiyorum! Kaybedilen zaman, nakit ve emek.

 • 04 Ekim
  13:10

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 04.10.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir.

  Saygılarımızla
  D-Smart Müşteri İletişim Merkezi
  0850 266 0 266

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

 • 30 Eylül
  11:54

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir.
  En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır.

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  D-Smart

 • Umut O.
  29 Eylül
  20:33

  Ayrıca internetten para kazanan bir insanım ve kayıp ettiğim zaman e o kadar boş telefon görüşmesi de cabası!