13 Ekim 2016

D-Smart Net İlgisiz Firma Aylardır İnternet Sorunu Yaşatıyor.

0 264 28*** no.lu üyeliğimiz ile aylardır internet sorunu yaşıyoruz. Defalarca sorunu bildirdik. Tavsiyeleri ile aldığımız hizmeti daha pahalı olan üst kategoriye bile aldırdık. Fatura ödemelerini tıkır tıkır alan firma hizmete ve sorun gidermeye gelince ortada yok. Aylardır internetimiz çalışmıyor. Daha kaç defa arayıp arıza kaydı oluşturmalıyız bilmiyorum. Yazıklar olsun böyle firmaya.

Fatih 131 Okunma

Cevaplar

 • Fatih 26 Ekim 2016

  Çözemediğiniz sorun sisteminizin desteklemediği bir çözüm yolunu bana tavsiye eden bilgisiz müşteri temsilcileriniz. Üyeliğimi iptal etmek zorunda kaldım en sonunda. Saygılarımla.

 • D-Smart Net Temsilcisi13 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır.13.10.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

 • Fatih 13 Ekim 2016

  Abonenizin talebi tarafınıza ne zaman ulaştı Sayın Yetkili. Keşke kayıtlarınıza bakarak cevap yazsaydınız. Her şikayete yazdığınız cevabı buraya copy paste yapmasaydınızda en kısa sürenin bir tarifi olsaydı. Temmuz ayından Ekim ayına kadar devam eden bir kontrol bahsi geçen. Lütfen karşınızdaki insanları gerektiği gibi muhatabınız olarak görünüz. Yaptığınız bir saygısızlıktır. Saygılarımla. Fatih Tanış

 • D-Smart Net Temsilcisi13 Ekim 2016

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön