31 Ekim 2016

D-Smart Net İlgilenilmeyen İnternet Bağlantı Hızı Sorunu.

26.10.2016 tarihinde 1688*** no'lu arıza kaydı ile internet hızımda yaşadığım problemi bildirdim. Müşteri temsilcisi teknik servisin arızayı kontrol edip tarafıma bilgi vereceğini söyledi ama ne arıza kontrolü yapıldı ne de tarafıma bilgi verildi. Ertesi gün yine aradığımda dakikalarca hatta bekleyip zorla ulaştığım müşteri temsilcisi yine aynı şeyleri söyledi. 48 saat geçmesine rağmen ne sorun çözüldü ne de firma tarafından bana bir bilgi verildi. Ödeme alırken göstermiş olduğunuz hassasiyeti sorun çözerken de gösterseniz keşke ödeme yaparken 1 saat gecikse faiz uygulamaktan interneti kesmekten çekinmeyen firmanız söz konusu arıza çözümü olduğunda yoğunluk bahane edip müşteriyi mağdur ettiğinden dolayı hiç rahatsız olmamaktadır. Yaşadığım mağduriyetin giderilmesi ve tarafıma acil bilgi verilmesini talep ediyorum.

Şener 89 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi01 Kasım 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 01.11.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi31 Ekim 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön