D-Smart Net İle İlgili Hangi Şikayeti Ararsan Var Bende!

Mustafa Ç. |

10. ayın 2'sinde İnternetimi D-Smart Net'e geçirdim. 3 iş günü içerisinde interneti açılacağı söylendi. Defalarca arayıp durumu bildirdim. 48 saat içinde kesin açılır vb. söylemler ile internetim 10. ayın 22 sinde açıldı.

Olan oldu dedik, bana verilen wireless modemin ambalajını ayın 22'sinde açtım internetin kurulumunu yaptım. Kablo ile bağlantımda sorun yok ama kabloyu çıkartıp wireless ile bağlantıyı bir türlü kuramadım. Modem kendini sürekli restart etti.

Bu sorunu D-Smart Net'e bildirmem ve yardım istemem tam 3 günümü aldı çözüm 0. En son gelinen nokta bire bir cihaz değişimi kaydı açıldı fakat oda sisteme düşmemiş. Düşmesi için ise şuan D-Smart Net'e ulaşamıyorum. Açan yok. Hizmet -10!

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Sorun Çözme Modem

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Kasım
  16:11

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 01/11/2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur.

  Bilgilerinize Sunarız,

  Saygılarımızla

  Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da bilgi@dsmartnet.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • Mustafa Ç.
  01 Kasım
  11:02

  Şikayetim , zamanlama olarak konuyu açtıktan sonra tesadüfen giderildi. Bağlantının 3 iş günü içinde açılacağı söyleniyordu, yanı sıra modemim bozuk çıktı 1 iş günü de onun değiştirilmesi düşünerek. Toplam 4 günde çözülmesi gereken hizmet 26 gün de çözüldü.

  Müşteri iletişim Merkezine 3 gün boyunca ulaşamadım. Müşteri temsilcisi bağlanmadı. Öyle 5-10 dakika da açık kalmadı telefonum 60-70 dakika açık kalmasına rağmen telefona bakan olmadı.

  Her neyse D-Smart Net'le kötü bir başlangıç ile tanıştım. umarım bundan sonra memnun kalırım.

 • 01 Kasım
  10:04

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.


  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.