25 Haziran 2016

D-Smart Net İhmalkarlık Yaşıyorum.

D-Smart Net'ten fazlasıyla şikayetçiyim. Aboneliğim boyunca yaşattıkları aksaklıklar, yetersizlikler ve yanlışları telafi ettim ancak sürekli her defasında yeni bir sorun yaşatması artık tahammülsüzlüğüm oldu. Adres değişikliğim nedeni ile internet bağlantımı nakil yaptırdım istenilen her kontrolleri yapmış olmama rağmen günlerdir internete bağlanamıyorum hem taahhüdü değiştirip yeni bir taahhüde istemsizce dahil ettiler hem de ücretini ödediğim halde internetim kesik. Hiçbir şekilde direkt teknik saha ekibi yok, sanal yoldan uzak bağlantı ile sorunu çözmeye çalışıyorlar ve çözemiyorlar. Her yeni gün sorunu algılayıp en kısa sürede aranacaksınız diyorlar ve benim tüm iş akışıma engel oluyorlar. Sorunu çözemedikleri gibi erteliyorlar. Görüşme esnasında bile yerime konuşan eşime tüm bilgilerimi aktardılar hiçbir bilgi güvenliği yok. Fazlasıyla şikayetçiyim!

Büşra 70 Okunma

Cevaplar

  • Büşra 27 Haziran 2016

    Herhangi bir sorun düzeltilmedi hala internete giriş yapılamıyor! Müşterini mağdur bırakıyorsunuz hiçbir destek alamıyorum üstelik iznim olmadan tarifemin süresini uzattınız D-Smart'ı tercih ettiğim için pişmanım.

  • D-Smart Net Temsilcisi27 Haziran 2016

    Değerli Müşterimiz; Belirtmiş olduğunuz konu üzerine 27/06/2016 tarihinde iletişim bilgilerinizden geri arama yapılmış ancak tarafınıza ulaşılamamıştır. Teknik birim internet bağlantısındaki probleminizle ilgili arıza kaydınızı almış ve altyapı sağlayıcısı tarafından 27/06/2016 tarihinde bağlantı probleminiz giderilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi27 Haziran 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön