05 Şubat 2016

D-Smart Net Hizmetiniz Askıya Alınmıştır...

Sözleşmeniz elimize ulaşmadığı için hizmetiniz askıya alınmıştır... En yakın D-Smart Net bayine
giderek yeniden işlem yaptırmam gerektiğini söyledi. Sordum neden? Sözleşmeniz elimde yok dediler. Ben de elimde olduğunu söyledim. Ancak tek bir nüsha olduğunu belirttim. Israrla bize gelmedi bu yüzden iptal ediyoruz dediler.

Bize imzaya getiren kişiler bir nüshasını size ulaştırmamış ise bu size bağlı çalışan kişilerin kabahati, müşterinin değil. Tüketici Mahkemeleri bu durumda tüketici yanında ve konu davalık. Ayrıca bir ay önce "sözleşmenin imzalanıp da elimize geçtikten sonra hizmeti almaya başlarsınız" mesajı iletildi. Eğer bu sözleşme elinize geçmedi ne diye hizmeti vermeye başladınız.

Nereden baksanız tutarsızlık... Yetkiliniz bize imzaya getiriyor. Nüshayı bize bırakıyor. Diğerini yanına alıyor. Dosyaya koymadı diye de müşteri kabahatli oluyor. Bir de "hizmetiniz askıya alınmıştır" deniliyor.

Yuksel 129 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi09 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 09/02/2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi05 Şubat 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön