D-Smart Net Hizmeti Eksik Veriyor!

Sefa G. |

Yaklaşık 2 hafta önce kampanyaya dahil oldum. Telefon görüşmemde her şey dahil fatura ücreti 83 lira denildi dış kurulumda ücretsizdi D-Smart için gelen servis 45 liralık bir kablo sattı. Bu normal mi? Daha sonra internet bağlamaya gelen ekip çalışanları bağlantımı tamamlamadan gitti. Önceden hazırda olan kablonun ucuna telefon kablosu bağladı ve benden imza atmamı istediler işleri gereği, bende imza attım tamam.

Ama hizmet bu kadar mı? Daha sonra gerekli kabloyu aldım ve bağlantıları kendim tamamladım. Bugün callcenter aradım ve kaç gün sonunda açtılar şifremi verdiler ve net kullanıyorum. Ama hızım 1 mb kadar vaadettikleri hız 8mb e kadardı.

Etiketler :

Bağlantı Hızı Teknik Servis Hizmet Kusuru Teknik Servis Kurulum

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Eylül
  11:18

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 10/09/2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur.

  Bilgilerinize Sunarız,

  Saygılarımızla

  Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da bilgi@dsmartnet.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.