D-Smart Net Hizmet Kalitesizliği!

Murat T. |

Arkadaşlar internete girememe gibi klasik temel bir sorunum olduğu için D-Smart Net müşteri hizmetlerini biraz önce aradım ama bayan müşteri temsilcisi bana elle verilmiş bir IP olduğunu söyledi. Ağ bağlantılarına girmemi istedi. Sonra da protokol4 te sıfır değişiklik yaptırdı. Sonra da değişen bir şey var mı internet açıldı mı dedi. Doğal olarak açılmadı. Takdir edersiniz ki. Açılmadı dedim. Bana bilgisayarcıya gitmemi tavsiye etti. Komedi. Bir değişiklik yapmazsanız tabi net gelmez. Ayrıca dün girdiğim nete bugün pc olduğu gibiyken yani sadece aç düğmesine bastım ama nete giremedim. Bunu da belirttim. Bizim açımızdan sıkıntı yok dedi. İyi de gelin girin nete benim PC'den diyesim geldi. Sıfır memnuniyet!

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat T.
  25 Kasım
  09:53

  yani her dönem bakıyorum diğer servis sağlayıcılarına. ama en hesaplı onlar oldugu için değiştirmiyorum. fiyat dışında memnun değilim. aslında internet türkiyede daha da ucuz olmalı.

 • 24 Ekim
  10:13

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.

  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ınternet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart ınternet müşteri hizmetlerini arayarak ya da bilgi@smileadsl.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.