D-Smart Net Hizmet Kalitesi!

Şükrü Yüksel Ç. |

D-Smart firmasının 24*** numaralı talihsiz müşterisiyim. Talihsiz olmak için müşterisi olmam yetti, son 1 ayda 30-40 çağrı merkezi görüşmesi yaptım. Sonuç aynı 1 aydır 1 Mbps hız ile bağlanıyorum, arıyorum neden böyle diyorum, düzeltelim diyorlar, 4 Mbps yapalım daha yükseğinde sorun yaşarsınız diyorlar peki diyorum 4 Mbps hıza çekiyorlar Maximum 5-6 saat içerisinde tekrar 1 Mbps hıza düşüyor. Yaptığım görüşmelerden sonuç alamayıp firmanın web sitesi üzerinden de şikayet oluşturdum ama hala dönen ya da sorunumu çözebilen olmadı. Dünyanın her yerinde bu tür problemler için teknik servis hizmeti sağlanır, zorla 10 gün sonrasına bir randevu verdiler, evde bulunun gelen ekip içeriye kadar kontrol edecek dediler, izin aldım bekledim gelen giden yok. Aradım müşteri hizmetleri gelmişler beyefendi kontrol etmişler problem yokmuş dediler. Kontrol edecekleri kutu bahçemde ve bahçem kilitliydi...

Etiketler :

Bağlantı Hızı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şükrü Yüksel Ç.
  08 Ekim
  22:23

  48 dk önce D-smart'ı aradım hala telefonum açılmadı, muhtemelen kara listeye alındım. Sabırla bekliyorum 49. dk dayım... ... ... .
  Aklı olan bulaşmasın.

 • Şükrü Yüksel Ç.
  06 Ekim
  11:14

  20 Eylül'de açmıştım bu şikayeti, süreç içerisinde yaşadıklarımı paylaştım sizlerle, sonuç şudur:
  Dsmart firması kesinlikle bir teknik servis gönderemiyormuş. Türk Telekom'a gittim gelin kontrol edin ücretini vereyim dedim, mümkün olmadığını söylediler. D-Smart'ın önerisi bir modem alıp modemi denemem şeklinde ya da birinden rica edecekmişim modemini alacakmışım birkaç gün test edecekmişim. Çözüm üretemiyorlar ama saçmalamakta üstlerine yok.

 • Şükrü Yüksel Ç.
  21 Eylül
  15:03

  İddaa ettiğim gibi, 24 saat geçmeden bağlantı hızım 1 Mbps hızın altına indi tekrar...
  Şuan durumu müşteri hizmetlerine bildirdim, d-smart'tan dönüş bekliyorum.

 • Şükrü Yüksel Ç.
  20 Eylül
  16:16

  Az önce D-Smart / Teknik departmandan Ziya bey aradı yaklaşık 30 dk. İlgilendi. Problemin modem kaynaklı olabileceğini iletti. şu an ilk kez 6 Mbps hız ile kullanıyorum., tekrar 1 Mbps hıza düşeceğini iddaa ettim Ziya bey'de takipte olacağını ve Perşembe günü sorunun tekrar edip etmemesiyle ilgili arayacağını iletti.
  D-Smart firmasına tavsiyemdir, ezberden okuyan ve benim şu şikayetimi oluşturmama vesile olan kişilerin yerine 2 tane Ziya bey gibi teknik yeterliliğe sahip teknikerlerin uzun süre sorunu çözülemeyen abonelere yardımcı olmasını sağlanması, sadece bu sitede bulunan D-Smart şikayetlerini bile 50% oranına indirecektir. Teknik departman diye arıyoruz, 1 ay 1 Mbps hız ile bağlanıyoruz 30 üzeri arama yapıyoruz şikayet oluşturuncaya kadar şu adamla görüştürülmüyoruz. İlginç.

 • Şükrü Yüksel Ç.
  20 Eylül
  15:25

  Daha önce yapmış olduğum rutin görüşmelerden sonuncusuydu. Bu görüşmenin diğerlerinden farkı olacak mı acaba? Merakla ve sabırla bekliyorum. Sürecin her aşamasını burada paylaşacağım.

 • 20 Eylül
  14:55

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 20.09.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir.

  Saygılarımızla
  D-Smart Müşteri İletişim Merkezi
  0850 266 0 266

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

 • 20 Eylül
  14:35

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir.
  En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır.

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  D-Smart