D-Smart Net Hizmet de Verilmiyor Üyelik de Yapılmıyor.

Mesut G. |

D-Smart Net sinema ve internet paketi aldık. Alırken de güzel güzel sorduk iadesi veya iptali var mı diye? Güzel güzel de cevap aldık ki istediğiniz zaman ücretsiz iptal ettirebilirsiniz diye. 13 gün oldu internet bağlanmadı. İptale gittik ancak önce 280 TL vermeniz gerekiyor dediler. Hiç kullanmadığımız internet için. Sonra bir personel de 166 TL vermeniz gerekiyor dedi iptali için. İptal falan yapmadılar. Bayiye gittik söylediklerini yalanladılar. Biz öyle bir şey demedik dediler yardımcı da olmadılar. Aboneliğimin iptali için hiç kullanmadığım internet ve sinema paketi için hem de halen de iptal yapamıyorum. Yani resmen saf yerine konuluyoruz.

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Teknik Servis Kurulum

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Ocak
  15:57

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 14/01/2015 tarihinde ilgili departmanımız tarafından geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur.


  Bilgilerinize Sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ınternet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart ınternet müşteri hizmetlerini arayarak ya da info@dsmart.com.tr adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • 13 Ocak
  11:46

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir.
  En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır.

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren
  0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  D-Smart