11 Şubat 2014

D-Smart Net Hizmet Alamıyorum!

18.01.2014 tarihi itibariyle İnternet hizmeti alamıyorum. Adres değişikliğinden dolayı aboneliğimin yeni adresime naklini istedim. Çeşitli evraklar istendi,gönderdim.Daha sonra evraklarım firma tarafından teslim alındıktan sonra kayboldu ve tekrar gönderdim.

Bağlantım için adres güncellememi yaptırdığım halde yanlış adrese gidildi vs. ve daha önce buraya yazdığım şikayetten dolayı firma tarafından bana dönüş kesinlikle yapılmadı.10.02,2014 tarihi itibariyle hala İnternet bağlantım kurulmadı. Firma çalışanları çok bilgisiz ve ilgisiz, her gün telefon etmeme rağmen işlemlerimi sonuçlandıramıyorlar. İnternet bağlantım kurulamadığı gibi, alamadığım hizmetin faturasını ödemek zorunda bırakılıyorum.

Nur 61 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi13 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 13/02/2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi11 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön