15 Aralık 2015

D-Smart Net Hizmet Alamıyorum!

Birkaç gün önce evime aldığım taahhütlü internet paketi ile internete girerken bazı sorunlar fark ettim. Bu sorunun düzeltilmesi için aradığımda 48 saatlik süre içinde durumun düzeltileceği tarafıma iletildi, fakat bu gün arayıp iptal ettireceğim takdirde ne gibi bir durumla karşılaşacağımı sordum 180 TL gibi yüksek bir ücreti 3 günlük internet bağlantısı için ödeyeceğim söylendi bu haksızlığınız size sorunumun giderilmemesi durumunda karşı kamu davası olarak dönecektir. çünkü imzalanan anlaşmada yazan hizmeti almıyorum ve almadığım hizmete para ödemeyeceğim bu yapılan yanınıza kalmayacak.

Ali 63 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi15 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 15/12/2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi15 Aralık 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön