24 Haziran 2015

D-Smart Net Hizmet Alamıyorum 2 Aydır Boşuna Fatura Ödüyorum!

Yaklaşık 2 buçuk aydır Pc'den internete bağlanamıyorum, cep telefonumdan bağlanıyorum fakat Pc'den olmuyor ve boşuna fatura ödüyorum. Sizlerle bu konu hakkında görüştük, ilk teknik servis görevliniz modem değiştirme talebinde bulundu değiştirdim yine olmadı. Kablolara baktırdım onlarda sorun yok.

Bu sefer Pc ile başka ağdan bağlanmamı söylediler onu da yaptım başka ağdan rahatlıkla bağlanabiliyorum. Teknik servisinizi yine aradım bazı işlemler yaptı anlık bağlandım sonrasında olmadı yine aradım yine hep aynı sorun kabloyu Pc'ye takınca oluyor, çıkartınca olmuyor. Taahhüdüm 24 ay idi 8. aydayım müşteri hizmetlerinizi aradım üyelik sonlandırma için 1.076 TL ücret ödememi belirtti lütfen ilgilenir misiniz?

Nurgün 78 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi25 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 25/06/2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi24 Haziran 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön