D-Smart Net Hizmet Alamamak!

Hakan A. |

Evimde bağlı olan D-Smart Net internet 13 Mart 2015 tarihinden beri çalışmamaktadır. Defalarca müşteri hizmetlerini aradığımda ısrarla bölgemde Türk Telekom santral arızası olduğu için beklendiği söylenmekte fakat yaptığım araştırmalarda böyle bir santral arızasının olmadığı ve çevremde ve oturduğum apartmanda dahil olarak tüm abonelerin İnternet bağlantılarının olduğu ve çalıştığını tespit ettim.

Ancak D-Smart'ı ne kadar ararsam arayayım sorunum çözülmemekte ve ben internet hizmetinden faydalanamamaktayım. Sözleşmemiz gereği bir an önce arızanın giderilerek hizmetin sağlanmasını eğer bana ınternet hizmeti sağlanamayacaksa sözleşmemizin ceza-i müeyyide uygulanmadan sona erdirilmesini istiyorum.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Mart
  15:43

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 19/03/2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir.

  Saygılarımızla
  D-Smart Müşteri İletişim Merkezi
  0850 266 0 266

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • 19 Mart
  13:57

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir.
  En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır.

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0
  266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  D-Smart