17 Ekim 2016

D-Smart Net Hizmet Alamadım!

Mesafeli satış ile D-Smart aboneliği satın aldım. Evimde çanak olmasına rağmen 150 TL kurulum ücreti aldılar. Pakete modem dahil olmadığı için herhangi bir modemi kendim almak zorunda olduğumu bana bildirdiler. İnternet aboneliği açıldığında internete bağlanamadım. Bu durum ile ilgili müşteri hizmetleri modemi desteklemediklerini ve başka bir modem almamı söylediler. Sonuç olarak destekledikleri modemle de internete bağlanamadım. Önceki kiracımızın internet aboneliği olduğundan evde ADSL hattının olduğunu ve kullanılabildiğini biliyorum. TV sinyalleri de kesilmeye başladı. Bu konularla alakalı müşteri hizmetleri elektrikçi çağırmam gerektiğini ve bu konularla kendilerinin ilgilenmediğini söylediler. Elektrikçi çağırdık ve ADSL hattında bir problem olmadığını söyledi. Bende sözleşmeden cayma hakkımı kullanmak istedim ve kullanamadığım internet için 80 TL aktivasyon ücreti çıkardılar.

İlke 413 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi17 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 17.10.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi17 Ekim 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön