28 Ekim 2016

D-Smart Net Hız Sorunu!

Bu D-Smart'a nereden bulaştık ben anlamadım. Haftada bir müşteri hizmetlerini arayıp ya bir iyileştirme çalışması ya bir arka plan çalışması olduğunu dinlemek zorunda mıyım ben? İnterneti sekiz megabit diye satıyorlar zaten normalde üç megabit hız alıyorum bir de adil kullanım kotası geçiyor oluyor size 0.75 hız. Bunu hangi iyileştirme çalışmasıyla açıklıyorsunuz? Bir de müşteri hizmetlerini arıyorum arka planda çalışıyorlar bu gayet normal bir şey beyefendi. Müşteri hizmetlerinde çalışanın ismi Ç... Bu çalışmaların sonunun ne zaman geleceğini veya en azından bu internet sektöründen ne zaman çekileceğinizi şiddetle öğrenmek istiyorum.

Burakhan 114 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi28 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 28.10.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi28 Ekim 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön