06 Ekim 2016

D-Smart Net Hiçbir Sorun Çözmüyor.

***abonesiyken D-Smart' a üye oldum. Bana cayma bedelinin taraflarınca ödeneceği beyan edildi. Defalarca sorup teyit ettirdim siz mi ödeyeceksiniz dedim. Müşteri hizmetleri evet dedi. Ama nedense ödediğim paranın haddi hesabı yok. Cezamı ödedim, faturamı ödedim. Hiçbir bilgiyi kavga etmeden öğrenemiyorum. Hiçbir bilgi verilmiyor. Öyle ki bir mail gönderdim. Teyit etmek için aradığımda 1 gün sonra sına randevu verdiler. Ödeme dekontunu bana verilen numaraya faksladım. Emin olmak için birer hafta arayla iki kez faksladım. Bu dekontları ve faks geri bildirim kağıdını D-Smart'ın web sayfasına şikayet olarak yazdım. Bu akşam nihayet dönüş oldu. Faksı okuyamamışlar. 8 Ekim'e kadar tekrar göndermem gerekiyormuş. Geride kaldı 3 gün ve 10 iş günü içerisinde cevap veriyorlar. Biraz önce dekontları [email protected] adresine mail olarak gönderdim. Çabalarım sonuçsuz kalıyor. Sorun çözmüyorlar.

Elif 299 Okunma

Cevaplar

 • Elif 08 Ekim 2016

  Daha önce TTNET abonesi iken D-Smart'a geçtim. Taahhüt edilen cayma bedelini ödeyeceklerini taahhüt ettiler. Özetle faturayı ödedim, dekontu faksladım, mail attım. Faksı okuyamıyorlar, maili açamıyorlar. Peki bu durumda ben ne yapmalıyım.

 • D-Smart Net Temsilcisi07 Ekim 2016

  Değerli Abonemiz, Taahhüt bozma bedel indirimi için evraklarınız bize ulaştı. Kasım ayı itibariyle 172,36 TL sonlandırma bedeliniz faturalarınızdan taksitli olarak düşürülecektir. Saygılarımızla.

 • Elif 06 Ekim 2016

  Şikayeti 10 iş gün içinde günü içinde cevaplandırıyorlar. Dün itibariyle 5 ekim, verilen son tarih 8 Ekim ancak şikayetlerime 10 gün içinde dönülecek. Mail gelmişmi diye sorduğumda 1 gün sonrasına sıra veriyorlar. Meryem hanım 'arayın mail gelmiş mi diye teyit edin'demişti. Aradığımda bir gün sonrasına ancak bakabiliriz dedi. Güya kalite kapsamında görüşmeler kayıt altına alınıyormuş ama hiç sese kulak vermiyorlar. 1-faks okuyamıyorlar. Mail açamıyorlar. Peki ne yapayım gidip elden mi teslim edeyim? Dsmart sebep olduğunuz sorunu çözünüz. Dünden bu yana hiçbir şekilde arayan olmadı.

 • D-Smart Net Temsilcisi06 Ekim 2016

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

 • Elif 06 Ekim 2016

  Daha önce defalarca yazdım. Ama D-Smart sorun çözmüyor. 2 Aydır uğraşıyorum, ama zerre kadar yol alamadım. Faks çekiyorum okuyamıyorlar. Mail atıyorum açamıyorlar. Tavsiyemdir asla ama asla dsmart'a üye olmayın. Paralarınız cebinizden uçuyor. Abone olurken film kanallarından bahsettiler. Şimdi yok. Neymiş hediyeymiş. Ama üye olurken böyle bir şey söylenmedi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön