28 Mayıs 2015

D-Smart Net Hiç Gelmeyen Fatura!

2012 yılında D-Smart Net hizmetini kullanıyordum. Bugün tarafıma o zamandan kalan bir faturam ile ilgili yasal süreç başlattıklarına dair bir SMS attılar. Arayıp sorduğumda "o zamandan borcunuz kalmış" dendi. Şimdi D-Smart'a soruyorum; otomatik ödeme de olan bir faturanın çekilmemiş olması olabilir fakat 3 sene sonrasına kadar hatırlatma yok mu?

Bahsi geçen fatura bana hiç gelmedi, SMS ile yollandığı söylendi. E-mail ile almak istediğimi belirtmişken ve bütün faturalarım (D-Smart dahil) hala böyle gelirken o tek fatura neden SMS ile yollandı? Elektronik imza olmayan bir fatura bana nasıl SMS ile yollanabilir? Ayrıca madem 3 senedir ödeme yapmıyorum, neden gecikme faizi uygulanmadı?

Korhan 107 Okunma

Cevaplar

  • Korhan 12 Ocak 2016

    hiçbir şekilde bilgi verilmediği gibi bir de "biz yolladık" şeklinde lakayıt bir cevap vermekteler. Şimdi gene soruyorum. 2 senedir bana yollamadığınız faturayı nasıl avukata veriyorsunuz? Tamamen kurumsal bir hatanız söz konusu. Bunu 3 sene boyunca sormayıp, her kampanyanızı sabah akşam SMS atarken tarafıma ulaşamadığınızı söylemenize inanmıyorum. Ben bu faturanın gerçek olup olmadığını bile bilmiyorum. Bana 3 sene sonra "borcunuz var" diyorsunuz ama "faturam nerde" dediğimde bana cevap veremiyorsunuz. Bu nasıl bir saçmalık?

  • D-Smart Net Temsilcisi29 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 01/06/2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi28 Mayıs 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön