22 Nisan 2016

D-Smart Net Her Ay Farklı Fatura,Fahiş Cayma Bedeli...

Aile paketi + limitsiz interneti 65 TL olarak duyuruyorsunuz her yerden; ancak faturaya 85 TL olarak yansıtıyorsunuz... Her ay faturanın üzerinde farklı ücretler yansıyor. Faturanın üzerindeki tutarlar, her ay farklılık gösteriyor. 8 MB olarak interneti satarken herhangi bir şey söylemiyorsunuz; satın aldıktan sonra altyapının yetersiz olduğunu belirtiyorsunuz. Üyeliğimin başladığı günden bu yana 3 kez modem değiştirdim, evin tesisatı için elektrikçi çağırdım ancak hala istediğim hızla internete bağlanamıyorum. Üyelikten çıkalım desek; 900 TL'nin üzerinde cayma bedeli ödememiz gerektiğini belirtiyorsunuz. Bu mudur müşteri memnuniyeti anlayışınız?

Kadir 221 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi25 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 18/04/2016 tarihinde ADSL 8Mb e kadar - limitsiz (AKN 50GB) tarifeye geçiş talebiniz kayıt altına alınmıştır. Fatura detaylarınız kontrol edildiğinde belirli dönemlerde yapılan kota aşım ücretlerinin ek olarak faturanıza dahil edildiği tespit edilmiştir. 4.2.2 maddesinde’’ABONE, Aldığı hizmette temin edilen hızın ulaşılabilecek en yüksek hız olduğunu, internet hızının bazı dış (altyapı sağlayıcı, bağlantı yapılmak istenen noktanın yeterliliği veya yoğunluğu vc) ve iç (abone lokasyonundaki altyapıya ilişkin) faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebileceğini ve bu nedenlerle PLATFORM'un sorumluluğunun bulunmadığını kabul ve beyan eder’’bilgisi yer almaktadır. Taahhütlü sözleşmenizden süresinden önce caymanız halinde taahhüde aykırılığın oluştuğu döneme kadar size sağlanan indirim, cihaz veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamını taahhüt sonlandırma bedeli olarak talep ediyoruz. Bunun dışında fesih talebiniz nedeniyle herhangi bir cezai bedel talep etmemekteyiz. BTK internet sitesinde (www.btk.gov.tr) yer alan sıkça sorulan sorulardan “taahhütlü tarife aboneliğimi istediğim zaman sonlandırabilir miyim” alanında da bu bilgiye ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi22 Nisan 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön