Ahmet Salih D. Teşekkür Mesajı

Sorunum halloldu teşekkürler.

D-Smart Net Hem Fatura Göndermiyor Hem de Hatalı Ücret İstiyor!

Ahmet Salih D. |

16 Eylül tarihinde D-Smart Net müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmede adsl hattımı iptal edilmesi talimatını verdim. İlgili kişi iptal talebinin alındığını ve ay sonuna kadar hattın açık kalacağını söyledi. 18 eylülde tekrar aradım ve açık kalan hattın kapatılmasını istedim ve yetkili isteğimi onaylamıştı. Ama cep telefonuma gelen mesajda eylül ayına ait 39-tl borç çıkarmışlar ve bu borca ait fatura e-posta adresime ve ikamet adresime gönderilmedi.

Ayrıca 18 günlük fatura yerine 30 günlük fatura düzenlemişler. Müşteri hizmetleri ses kayıtlarını inceledi ve haklı olduğumu ama 30 günlük fatura alacaklarını söyledi. Ya faturayı düzeltip 18 günlük yaparsınız ya da sizi mahkemeye veririm.

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Fatura Gönderimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet Salih D.
  08 Ocak
  22:18

  Sorunum halloldu teşekkürler.

 • Ahmet Salih D.
  26 Aralık
  16:02

  Her konuştuğumda yeni birşey çıkıyor. Bugünkü konuşmada da Ekim ayına fatura çıkardılar.

 • 26 Aralık
  14:07

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 26/12/2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur.

  Bilgilerinize Sunarız,

  Saygılarımızla

  Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da bilgi@dsmartnet.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.