19 Ekim 2016

D-Smart Net Hattını Hala Bağlamadı...

Kızım Ş.S İstanbul Kayışdağı'nda oturuyor, kendisine acilen internet hattı lazım, D-Smart uydu aboneliği ile birlikte bu hizmeti hemen verebileceğini beyan ederek kızıma 8 Ekim 2016'da sözleşme imzalatmış. Gelip TV uydu işini halletmişler. 1-2 gün sonra gelip interneti de bağlayacağız demiş. Gidiş o gidiş.

Ne geliyorlar, ne yapamıyoruz iptal edelim diyorlar. Kızım yanımda aradı iptal edin, gelin uydu cihazını geri alın diyor. Tamam biz sizi arayacağız diyorlar. Bu nasıl bir sorumsuzluk? BTK'ya yazılı dilekçe ile şikayetimi ileteceğim.

Sema 483 Okunma

Cevaplar

 • Sema31 Ekim 2016

  Aktivasyon yapıldı diyorlar, ne aktivasyonu? Hatta sorun var elektrikçi çağırın diyorlar, gereksiz yere 70 TL elektrikçiye veriyoruz. Elektrikçi sorun yok diyor. Biz sadece sözleşme iptalini istiyoruz, bize cayma bedeli ödersiniz diyorlar. Kullanmadığımız, bağlanmamış internet için cayma bedeli mi olur? Lütfen hemen sözleşmeyi iptal edin, modem vs. ne varsa size teslim edelim.

 • D-Smart Temsilcisi31 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmış olup 21.10.2016 tarihinde D-Smart İnternet aboneliğinizin aktivasyonu tamamlanmıştır. Saygılarımızla.

 • Sema25 Ekim 2016

  D-Smart hala interneti bağlamadı, bağlamayacaksa sözleşmeyi iptal için bizi arasın, daha ne kadar süre bekleyeceğiz.

 • Sema19 Ekim 2016

  Hala bir olumlu geri dönüş alamadım, daha ne kadar bekleyeceğiz. Gelsinler uydu cihazını alıp gitsinler, istemiyoruz.

 • D-Smart Temsilcisi19 Ekim 2016

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön