20 Ekim 2016

D-Smart Net Hatalı Bilgilendirme ve İlgisiz Tavırlar!

08.10.2016 tarihinde telefon ile D-Smart üyeliği yapıldı. Ancak bize gelen elemanlar sadece TV'yi bağlayıp internet için Telekom'dan gelineceğini söyleyip gittiler bu konuda herhangi bir bilgilendirme yapılmadı. O günden sonra ise sürekli aramamıza rağmen hala internetimiz bağlanmadı. Son derece şikayetçiyiz. İptal etmek istediğimizde ücret çıkarmaktalar. Kullanmadığım ürün için para ödemek ne kadar haksız bir kazançtır. Ürün iptali firma hatası yüzünden yapılırken halada ücret talep edilmesi firmanın kalitesini göstermekte. İki haftadır internete için aramaktayım sürekli bugün yarın diyerek oyalanmakta işleminiz bizle alakalı değil Türk Telekom ile alakalı diyip konuyu kapatmaktalar. Ürünü satana kadar ilgili telefonlar açılıyor daha sonrasında anlaşmalar yapılınca sorunlu ve eksik bir ürün teslim edilip daha sonrasında ilgilenilmiyor firmanın satış anlayışı bu sanırım.

Sümeyya 1.411 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi31 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 20.10.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi20 Ekim 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön